Polityka jakości

Produkcja elementów hydraulicznych dla górnictwa wiąże się z precyzją i powtarzalnością wykonania. To od jakości złączek zależy jakiej klasy maszyny zostaną zbudowane. Nasi klienci są odbiorcami o ściśle określonych wymaganiach, które narzucają im obowiązujące normy techniczne. Nasze złączki spełniają zarówno polskie jak i zagraniczne normy. Jako producent, w pełni odpowiadamy za nasze wyroby, dlatego najlepszą ich jakość uzyskujemy dzięki nowoczesnemu i wydajnemu parkowi maszyn CNC.

Dzięki dbałości o wykonanie elementów najwyższej próby, uzyskujemy wszystkie potrzebne atesty i orzeczenia. Opinie wydane przez Instytut Techniki Górniczej KOMAG dopuszczają nasze elementy do stosowania w kopalniach węgla kamiennego i soli. Zaświadcza o tym norma PN-EN 982:1998.

Dla klientów ważna jest nie tylko jakość wykonania, ale także możliwość kompleksowego zaopatrzenia i szybkość realizacji zamówienia. Spełniamy te wymagania, oferując Państwu najwyższej klasy elementy hydrauliczne oraz doskonałą obsługę.
FAIL (the browser should render some flash content, not this).